GÜNCEL SİYASET DÜNYA MEDYA MAGAZİN SPOR YAZARLAR FOTO GALERİ VİDEO GALERİ
Medya
3 Aralık 2021 Cuma 11:01

Camdaki Kız geceye damga vurdu!

Gülseren Budaycıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan dizide; Muzo’nun her şeyden habersiz olduğunu sanan Sedat, Melisa’yla yüzleşti.

Kanal D’nin çok sevilen dizisi Camdaki Kız, 2 Aralık Perşembe akşamı yeni bölümüyle izleyicisiyle buluştu. Başrollerini Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun paylaştığı dizide; Hayri’nin Melisa’yı görmemesi için şaşırtıcı bir hamle yapan Muzo, herkesin içinde Hayri’yi azarladı. Muzaffer’in bu tavrı Koroğlu Ailesi’ni de şaşırtırken; gururu kırılan Hayri, istifa etmeye karar verdi.


Bu sırada Melisa’yı hatırlayan Sedat, gelin adayının pek içine sinmediğini, abisini kandırmaya çalışıyor gibi göründüğünü dile getirdi. Bu sözlere çok kızan Gülcihan ise Muzo’nun da sevmeyi, sevilmeyi hak ettiğini; bu nedenle Melisa hakkında kimsenin kötü bir şey söylememesi gerektiğini üzerine basa basa söyledi. Nalan da kocasına Muzo’nun sevgilisini daha önceden tanıyıp tanımadığını sordu.

GECEYE DAMGA VURDU
Adil’in tavırlarından şüphelenen Feride, ona kendisini aldatıp aldatmadığını sordu. Bunu reddeden Adil ise Feride’ye hayatında sevip sevebileceği tek kişinin kendisi olduğunu söyledi. Bu açıklama ile biraz olsun yelkenleri suya indiren Feride, ertesi gün Adil’in mesajlarını sildiğini öğrenince tekrar kocasının peşine düştü.


Babasının isteğiyle onları ziyarete giden Nalan da yakın arkadaşı Billur’u desteğe çağırdı. Muhabbet arasında Adil’in arkasından tuvalete giden Billur, onları Cana ile konuşurken duydu. Ne yapacağını bilemese de durumu arkadaşıyla paylaşmadı.


Aynı gün Melisa ile ilgili planını devreye sokan Sedat, onu otele çağırdı. Muzo’dan uzak durması gerektiğini, getirdiği parayı alıp hayatlarından çıkmasını söyledi. Bu sözlere çok bozulan Melisa ise elinde Sedat’ın görüntüleri olduğunu ve birine sırrını ifşa ederse; görüntüleri yayınlayacağını söyledi. Bu tehditle neye uğradığını şaşıran Sedat, öfkesiyle elindeki bardağı duvara fırlatırken; odadan çıkan Melisa, yeni planını devreye soktu.

SOLUĞU KOROĞLU'NUN EVİNDE ALDI
Gülcihan’ı arayarak soluğu Koroğlu’nun evinde alan Melisa, Muzo’nun durumu toparlamasıyla evden gitti. Bu emrivakiye çok kızan Muzaffer, Melisa’yı başına buyruk hareket etmemesi konusunda uyardı. Gerçekleri söylemeyi göze alan Sedat, yemekte her şeyi anlatacakken; Nalan, annesinin düştüğü haberiyle atar topar evden çıktı.


Adil için bir karışım hazırlayan Feride, onu içmesi için götürürken; Adil’in Cana ile konuşmasını duydu. Kocasının konuştuğu kadının kim olduğunu bilmeyen Feride, aldatıldığı şokuyla merdivenden düştü. Ayağına atel takılan Feride, Nalan’a görev verdi. Kızının bütün gün babasını takip edeceğini söyledi. Ertesi sabah babasının peşinden evden çıkan Nalan, tüm detayları telefonda annesine anlatırken; Adil soluğu mezarlıkta aldı.


Annesine bir mezarlığa gittiklerini belirten Nalan, buraya ilk kez geldiğini söylerken; Feride, Adil’in Sema’ya gittiğini anladı. Paniğe kapılan Feride, kızına vazgeçtiğini ve hemen dönmesini söyledi. Şaşırsa da bunu kabul eden Nalan, annesini dinlemedi ve mezarlığa doğru gitti. Ancak kimin kabri olduğuna bakmadı ve babasını takip etmeye devam etti.


Öte yandan Rafet Bey, işi bırakacağını bir kez daha söyleyen Hayri’nin evine gitti. Aynı anda yaptığı böreklerden Hayri’ye de götüren Melisa, içeride Rafet Bey’in olduğunu duyunca dondu kaldı. Melisa’yı görmek için kapıya doğru giden Koroğlu’nun müstakbel gelin adayını görüp görmediği ortaya çıkmadı.


Öte yandan takip edildiğinden habersiz soluğu Cana’nın yanında alan Adil, ona bir miktar para yollarken; Nalan karşısına dikildi. Kızını görünce şoke olan Adil, ne diyeceğini bilemezken Nalan’ın yüzündeki hayal kırıklığı sosyal medyaya damga vurdu. Adil'in Feride'ye ihaneti ve Nalan'ın üzüntüsüne yorum yağdı.

İŞTE İSMAİL SAYMAZ'IN GERÇEK YÜZÜ