GÜNCEL SİYASET DÜNYA MEDYA MAGAZİN SPOR YAZARLAR FOTO GALERİ VİDEO GALERİ
Magazin
26 Ocak 2022 Çarşamba 15:10

Hazal Kaya'dan yıllar sonra gelen Aşk-ı Memnu itirafı!

Hazal Kaya, ekranların en vazgeçilmez dizisi olan 'Aşk-ı Memnu'da hayat verdiği Nihal karakteri ile ilgili itirafta bulundu.

Son olarak ekranlara veda eden 'Misafir' adlı dizide rol alan Hazal Kaya, şimdilerde 'Benden Ne olur' filmiyle beyazperdede izleyici karşısına çıkıyor. Onedio'nun YouTube kanalına konuk olan ve sosyal medyadan gelen soruları yanıtlayan güzel oyuncu, 'Aşk-ı Memnu' dizisinde hayat verdiği 'Nihal' karakteri hakkında konuştu.

'Aşk-ı Memnu'yu sürekli izleyebileceğini ve hamileyken baştan sona izlediğini anlatan Hazal Kaya, bir hayranından gelen ''Canlandırdığınız Nihal karakterini sevmediğinizi söylemiştiniz. Sebebi neydi?'' sorusunu yanıtladı.

Güzel oyuncu, "En son hamileyken diziyi izlediğimde bir şey tespit ettim. Nihal, yaşı itibariyle bara gitmek istiyor. ''Baban bunu duyarsa çok kötü olur'' diyorlar. Ay babası onunla ilgili ne duyacak ki yani! Bara gidecek alt tarafı. Aile içinde her şey çok büyük yaşanıyor ve bu kızın gördüğü kimse yok" dedi.

'PARA VAR HUZUR YOK'

Kaya, sözlerine; "O evde yukarı çıkıyor, aşağı iniyor, bahçeye gidiyor ve Behlül'ü görüp ona aşık oluyor. Kime aşık olacak ki bu kız başka! Gidemiyor ki bir yere... Çok zor hayat Nihal'inki ya... Para var huzur yok!" diye devam etti.

Ay Yapım imzalı Efsane dizi 'Aşk-ı Memnu' 2008 yılında yayın hayatına başlamış, 2010 yılında muhteşem bir finalle ekranlara veda etmişti.

Başrollerinde Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Selçuk Yöntem, Hazal Kaya ve Nebahat Çehre'nin yer aldığı dizinin final bölümü, en yüksek izlenme oranına sahip yerli dizilerinden biri olarak tarihe geçmişti.

Geçtiğimiz mayıs ayında Hazal Kaya, dizinin set fotoğrafçısı Şinasi Serçe'nin yıllar önce çektiği kareyi takipçileriyle paylaşmıştı. Oyuncu, gönderisine; şu notu düşmüştü:

"Dünden beri bu fotoğrafa bakıp duruyorum. Ufacıktım. Çok zor geliyordu bir sürü şey, keyfini çıkarabileceklerimin çoğunu kaçırdım galiba bu yüzden... Neler öğrendim, çok zorlandım, yoruldum ama hep çok sevdim. Sadece fotoğraftaki şahanelikleri değil, oraya ait herkesi ve her şeyi. Çok da eğlendik bu arada fotoğrafta görüldüğü üzere Baktıkça özlüyorum o zamanı. İyi ki bir araya gelmişiz! Sizsiz olmazmış. Selçuk Yöntem, Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat, Hilal Saral, Nebahat Çehre, Zerrin Tekindor, İlker Kızmaz, Batuhan Karacakaya, Baran Akbulut, Pelin Ermiş, Nur Fettahoğlu."

KAYNAK: POSTA

İŞYE İSMAİL SAYMAZ'IN GERÇEK YÜZÜ