GÜNCEL SİYASET DÜNYA MEDYA MAGAZİN SPOR YAZARLAR FOTO GALERİ VİDEO GALERİ
Magazin
3 Aralık 2021 Cuma 15:45

Yargı'nın sevilen oyuncusu Kaan Urgancıoğlu kavgaya karıştı!

Yargı dizisinin yıldız oyuncusu Ilgaz'ı Kaan Urgancıoğlu, dün gece Cihangir'de bir mekan çıkışında kendisine soru sormakta ısrar eden gazetecilerle söz kavgası yaşadı.

2.Sayfa'da yer alan habere göre; Yanına gelen muhabirlerin sorularına yanıt vermek istemeyen Urgancıoğlu, "Alkol aldım, şimdi sizinle konuşmayacağım. Bana bu saatte soru soramazsınız" dedi.

"KİMİN İÇİN ÇALIŞIYORSUN?"
Bir muhabirin ısrarlı tavırları üzerine Urgancıoğlu, "Senin adın ne, kimin için çalışıyorsun?" diyerek muhabirin ismini ve çalıştığı yeri öğrenmek istedi.Muhabirlerin ısrarlı soruları üzerine sinirlenen oyuncu, kayıt alan kamerayı tutmaya çalışınca araya menajerleri girdi.

KAAN URGANCIOĞLU KİMDİR?

8 Mayıs 1981 tarihinde Aydın'da dünyaya gelen Kaan Urgancıoğlu'nun baba tarafı İzmir, Tireli, anne tarafı Arap ve Arnavut kökenlidir.Ortaokulu İzmir Özel Türk Koleji'nde, liseyi ise Özel İzmir Amerikan Koleji'nde bitiren Kaan Urgancıoğlu, Marmara Üniversitesi Sermaye Piyasası ve Borsa bölümünden mezun olmuştur.Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama bölümünde yüksek lisans yapan Urgancıoğlu, New York'taki Stella Adler Studio of Acting'de oyunculuk eğitimi almıştır.Çetin Sarıkartal'la tanıştıktan sonra oyunculukla ilgili temeli oluşmaya başlayan başarılı oyuncu, kariyerine 'Karaoğlan' ve 'Kampüsistan' dizilerinde başrol oynayarak başlamıştır.Kaan Urgancığlu, son dönemde rol aldığı Kara Sevda, Aşk 101 ve Yargı gibi dizilerle hayran kitlesini genişetmeyi başardı.

KAYNAK: SNOB MAGAZİN

İŞTE İSMAİL SAYMAZ'IN GERÇEK YÜZÜ